Tiskne 2x rychleji než ostatní stolní 3D tiskárny a překonává rozdíl mezi stolním a průmyslovým 3D tiskem. Maximální inovace za minimum nákladů.

 

Přesná a spolehlivá 3D tiskárna, která je zároveň cenově dostupná. S 3D tiskárnou MakerBot Method získáte spolehlivost a přesnost průmyslové 3D tiskárny, až 2x rychlejší tisk oproti ostatním stolním 3D tiskárnám a díky dvěma tiskovým hlavám také svobodu při tvorbě modelů. METHOD nabízí mnoho funkcí, které jsou dostupné pouze u průmyslových 3D tiskáren. Tiskárna má pevnou konstrukci z kovového rámu konstruovanou tak, aby eliminovala vibrace během tisku. Nízké vibrace znamenají více přesných a pevných výtisků.

Tisková komora je po celou dobu tisku aktivně vyhřívána, teplota je kontrolována v každé vrstvě. Tato funkce zamezuje deformaci tisků a zcela překonává tiskárny, u kterých je vyhřívána pouze tisková podložka. Cívky materiálu jsou dokonale utěsněny, materiál je tak uložen v optimálním prostředí a chráněn před vzdušnou vlhkostí. Vestavěné snímače kontrolují, zda je vše v pořádku. MakerBot Method nabízí neomezené možnosti při konstrukci modelů, je vybaven dvěma extrudery a používá vodou rozpustnou podporu PVA.

 

– ultra odolná konstrukce kovového rámu
– cirkulační vyhřívání tiskové komory
– rychlost a rozměrová přesnost
– optimalizace uložení materiálů
– rozpustný systém podpor
– materiály PLA, Tough PLA, PETG, od prosince 2019 také Nylon

 

3D tiskárna MakerBot Method je přizpůsobena potřebám rychle se rozvíjejících a náročných společností, které chtějí eliminovat náklady na prostoje a zabránit nedodržení termínů. Byla navržena tak, aby váš tým odborníků mohl pracovat hladce bez problémů a bez přerušení.

 

Neomezujte svou představivost

 

Poptávka →

  • Technologie 3D tisku: vrstvení taveného plastu (FDM)
  • Přesnost tisku: 0,2 mm
  • Rozměry tiskárny: 43,7 x 41,3 x 64,9 (D/Š/V) cm
  • Cena: 136 599 Kč bez DPH (4 999 €)