O firmě

Již více než 25 let otevíráme svým zákazníkům nepřeberné možnosti 3D technologií. Posouváme hranice zavedených průmyslových postupů a umožňujeme přehodnotit způsob návrhu designu, vývoje produktů i výrobních procesů. Jsme partnerem všude tam, kde je potřeba vyvíjet, konstruovat, tvořit, měřit, testovat a vyrábět. Pomocí 3D technologií umožňujeme dělat věci jinak, nově, efektivně a úsporně.

kontakt mcae systems

O MCAE Systems

logo mcae

Společnost MCAE Systems byla založena v roce 1995 a sídlí v moderní budově v Kuřimi u Brna, která je současně i školicím střediskem a inovačním centrem. V roce 2013 jsme otevřeli prezentační a servisní centrum MCAE Systems – Centrum 3D digitálních technologií – v Plazech u Mladé Boleslavi. V roce 2017 jsme založili organizační složku na Slovensku v Dubnici nad Váhom. Zákazníci se mohou spolehnout na špičkové, moderní technologie a s důvěrou se obrátit na tým školených odborníků, kteří je dokáží podpořit v každé fázi vývoje produktu či výrobního procesu.

MakerBot

Oficiálním distributorem produktů značky MakerBot pro Českou republiku a Slovensko je společnost MCAE Systems, dlouholetý partner světového lídra na trhu s 3D tiskem, firmy Stratasys. Díky bohatému know-how, získanému při realizaci mnoha zakázek pro české i zahraniční podniky, je MCAE Systems zárukou špičkové úrovně technické podpory a servisu pro uživatele 3D tiskáren a 3D skenerů.

makerbot logo