Nová tisková hlava LABS Experimental Extruder pro 3D tiskárny MakerBot METHOD otevírá nové možnosti pro použití neomezeného množství druhů tiskového materiálu. Zkoušejte materiál, jaký chcete nebo použijte námi doporučené vyzkoušené materiály.

3d tisk labs experimental extruder

Extruder jde velmi snadno a rychle vyměnit, má detekci průchodu filamentu a rychlé nahřívání a chlazení. Tiskne rychleji díky velkému točivému momentu.

Otevřená platforma materiálů

Extruder nemá žádná omezení, je určen pro testování a optimalizaci. Je vyroben tak, aby zvládl přesný tisk s jakýmkoli tiskovým materiálem o průměru 1,75 mm. Díky výměnným tryskám, vyhřívané tiskové komoře tiskárny a možnosti pokročilého nastavení tisku dává neomezené možnosti v použití tiskových materiálů třetích stran.

Zároveň s volností dává nový typ extruderu LABS i jistotu. Vyzkoušeli jsme pro vás zajímavé filamenty od společností, které dodávají tiskový materiál do celého světa. Seznamte se s vyzkoušenými materiály, které doporučujeme.

Podporované tiskové materiály

ABS s karbonovým vláknem společnosti KIMYA.
Kompozitní filament obsahuje 30% uhlíkových vláken, je lehký a má větší tuhost.

PETG ESD od společnosti JABIL.
Antistatický tiskový materiál (ESD) určený pro tisk dílů citlivých na statickou elektřinu.

DURABIO společnosti Mitsubishi Chemical.
Bio pryskyřice bez obsahu BPA. Průsvitný materiál, který má ve srovnání s polykarbonátem (PC) vyšší chemickou odolnost a odolnost proti otěru.

PC – FR od společnosti Polymaker PolyMax.
Polykarbonátové vlákno (UL94V – 0/1,5 mm) zpomalující hoření. Vykazuje vynikající tuhost, pevnost a tepelnou odolnost.

Také BASF, LEHVOSS.
A bude jich víc. Na rozšíření portfolia doporučených filamentů stále pracujeme.

LABS Experimental Extruder promění vaši 3D tiskárnu v 3D tiskovou laboratoř. Experimentujte, objevujte nové materiály a jejich skvělé vlastnosti a využijte tak nové možnosti, které dává 3D tiskárnám MakerBot METHOD nový typ extruderu LABS.

Podpora, nastavení a přípravky ke stažení.

Pro více informací jsme vám k dispozici přes náš poptávkový formulář!

3d tisk labs experimental extruder
3d tisk labs experimental extruder
3d tisk labs experimental extruder