banner do textu

 

Připravte se s námi na digitální výrobu a Průmysl 4.0. Získejte náskok před konkurencí!

– Cloud Management
– TCP/IP
– Vzdálený monitoring
– Vzdálená správa

 

Cloud Management
– vzdálená správa 3D tiskáren v cloudu. K tiskárnám lze snadno přistupovat přes internet z jakéhokoli zařízení s webovým prohlížečem (počítač, notebook, tablet nebo dokonce smartphone) pomocí schválené e-mailové adresy a hesla.

 

TCP/IP
– standardizace komunikačního procesu v rámci sítě a možnost propojení s internetem
– jednoznačná identifikace a usnadnění správy v lokální síti na základě MAC adresy

 

Vzdálený monitoring
– možnost vzdáleného monitoringu využitím softwaru; plánování a reporting z výstupů a informací z vestavěné kamery

 

Vzdálená správa
– centralizovaná správa 3D tiskáren ve vaší síti. Můžete spouštět a zastavovat tiskové úlohy prostřednictvím jediného zařízení, máte přehled o volné tiskové kapacitě nebo času, kdy budou tiskové úlohy dokončeny.

Jednotliví uživatelé, od malých podniků až po velké organizace, mají možnost spravovat a sledovat více 3D tiskáren přes kamerové záznamy a aktualizace stavu tisku. A to nejen v celé kanceláři nebo ve škole, ale i v různých budovách či dokonce v různých částech světa.

Tyto aplikace zjednodušují proces přípravy 3D tisku, šetří čas a pomáhají dosáhnout vyšší kvality tisku. Výsledkem je lepší využití nakoupených zařízení, zjednodušená správa až na úroveň samoobsluhy pro uživatele tam, kde je to možné, a celková finanční i časová úspora.

 

Whitepaper Industry 4.0 Ready (EN) ke stažení

Pokud vás toto téma zaujalo, máte možnost si stáhnout podrobnější dokument, ve kterém je blíže popsáno, jak připravit zaměstnance na Průmysl 4.0 v praxi, což je demonstrováno prostřednictvím 3D tiskáren MakerBot. Brožura má 12 stran a je v anglickém jazyce.

Stačí registrace níže:

 

Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním vámi zadaných osobních údajů společností MCAE Systems, s. r. o., která s nimi bude nakládat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Svým souhlasem zároveň vyjadřujete zájem o to, aby na vámi uvedenou e-mailovou adresu společnost MCAE Systems, s. r. o., nebo její obchodní partneři, zasílali obchodní sdělení, například zvýhodněné nabídky produktů, pozvánky na semináře či školení, tipy pro používání 3D tiskáren aj. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv později odvolat.