Zvažujete pořízení 3D tiskárny, ale nejste si jisti, co můžete od 3D tisku čekat? S námi nemusíte nic riskovat – abyste mohli co nejlépe posoudit, zda vám tato technologie bude vyhovovat, rádi pro vás zdarma vytiskneme vámi dodaný model do velikosti 20 centimetrů.

Abychom vám mohli vyjít vstříc, vyplňte prosím níže uvedený formulář a přiložte váš model připravený pro 3D tisk v souborovém formátu STL o velikosti do 10 MB. Pokud jsou vaše data objemnější, kontaktujte nás na e-mailu obchod@mcae.cz a domluvíme se na způsobu jejich předání jiným způsobem.

[form-firmy]

Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním vámi zadaných osobních údajů a dat společností MCAE Systems, s. r. o., která s nimi bude nakládat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Svým souhlasem zároveň vyjadřujete zájem o to, aby na vámi uvedenou e-mailovou adresu společnost MCAE Systems, s. r. o., nebo její obchodní partneři, zasílali obchodní sdělení, například zvýhodněné nabídky produktů, pozvánky na semináře či školení, tipy pro používání 3D tiskáren aj. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv později odvolat.