Využijte jedinečné příležitosti a vyberte si jednu
z 3D tiskáren MakerBot Method se slevou až 25 %.

96 019 Kč
MakerBot METHOD
Přesná a spolehlivá 3D tiskárna s vyhřívanou tiskovou komorou, která je zároveň cenově dostupná. S touto 3D tiskárnou získáte spolehlivost a přesnost průmyslové 3D tiskárny a díky dvěma tiskovým hlavám také svobodu při tvorbě modelů. Vhodná pro tisk PLA, Tough PLA,. PETG a nylonu s rozpustnou podporou PVA.


124 913 Kč
MakerBot METHOD X
3D tiskárna MakerBot Method X tiskne z reálných, výrobních materiálů ABS a ASA při vyhřívání komory až na 110 °C. Tiskárna umožňuje tisk přesných dílů za zlomek nákladů typických pro průmyslový 3D tisk. Můžete vytvářet odolné výrobní nástroje, přesné přípravky nebo funkční prototypy z opravdového ABS, Speciální rozpustná podpora SR-30 a dvě tiskové hlavy umožňují i tisk komplikovaných modelů.
96 019 Kč
MakerBot METHOD
Carbon Fiber
Tato 3D tiskárna umožňuje tisk ze základních polymerů, ale také z kompozitních materiálů zpevněných karbonovými vlákny. Poskytuje pevné a přesné tisky, na které jsme dosud nebyli zvyklí. Díly z nylonu zpevněného karbonovým vláknem mají vysokou pevnost, tuhost a tepelnou odolnost, dokáží nahradit kovové součásti. Tiskárna má dvě tiskové hlavy a tiskovou komoru vyhřívanou do 65 °C.
134 423 Kč
MakerBot METHOD X Carbon Fiber
3D tiskárna MakerBot Method X Carbon Fiber tiskne z reálného ABS i ASA materiálů při vyhřívání komory až na 110 °C. Díky tiskové hlavě s tvrzeným jádrem je vhodná také pro tisk kompozitních materiálů s uhlíkovými vlákny. LABS tisková hlava umožňuje tisk všech tiskových materiálů o průměru 1,75 mm. S touto tiskárnou vytvoříte pevné a odolné díly.

Ceny jsou bez DPH.