Využijte jedinečné příležitosti a vyberte si jednu z 3D tiskáren MakerBot Method se slevou až 25 %.

makerbot method

MakerBot METHOD

Přesná a spolehlivá 3D tiskárna, která je zároveň cenově dostupná. S touto 3D tiskárnou získáte spolehlivost a přesnost průmyslové 3D tiskárny, až 2x rychlejší tisk oproti ostatním stolním 3D tiskárnám a díky dvěma tiskovým hlavám také svobodu při tvorbě modelů.

MakerBot METHOD X

3D tiskárna MakerBot Method X tiskne z reálného, výrobního materiálu ABS při vyhřívání komory na 100 °C. Tiskárna umožňuje tisk přesných dílů za zlomek nákladů typických pro průmyslový 3D tisk. Můžete vytvářet odolné výrobní nástroje, přesné přípravky nebo funkční prototypy z opravdového ABS, které dosahují podobných vlastností jako vstřikované díly.

makerbot method x
makerbot method 3d tiskárna

MakerBot METHOD Carbon Fiber

Tato 3D tiskárna umožňuje tisk z nylonu a dalších technických materiálů zpevněných karbonovým vláknem. Poskytuje pevné a přesné tisky, na které jsme dosud nebyli zvyklí. Díly z nylonu zpevněného karbonovým vláknem mají vysokou pevnost, tuhost a tepelnou odolnost. Ideálně nahradí kovové součásti.

MakerBot METHOD X Carbon Fiber

Kombinace toho nejlepšího z obou 3D tiskáren. Výrobní, 3D tisková pracovní stanice, která tiskne z nylonu pro tisk pevných a přesných dílů. Díky vynikající soudržnosti v ose Z, poskytuje vyšší pevnost a lepší kvalitu povrchu bez deformací a zvlnění. Materiál Nylon 12 CF obohacený uhlíkovým vláknem, poskytuje velmi snadný tisk z takto obohaceného materiálu

makerbot method x 3d tiskárna

Ceny jsou bez DPH. Akce platí do 30. června 2021.