MakerBot Replicator Mini+

Nejnovější generace 3D tiskáren MakerBot

 3D tiskárny MakerBot Replicator+ a Replicator Mini+ byly inovovány a testovány, aby byl tisk rychlejší, jednodušší a spolehlivější, s větším tiskovým prostorem. Tiskárna MakerBot Replicator Mini+ je vybavena vylepšeným nosníkem a stavební podložkou díky tužším materiálům a robustnější konstrukci, která zaručuje spolehlivější tisk. MakerBot Replicator Mini+ je přibližně o 10 procent rychlejší, má o 28 procent větší stavební prostor a je o 58 procent tišší než 3D tiskárna MakerBot Replicator Mini.
Spárováním 3D tiskárny Replicator Mini+ se SW MakerBot Print a aplikací MakerBot Mobile ušetříte čas a urychlíte spolupráci. Replicator Mini+ umožňuje využít cloudového řešení, takže jej lze ovládat na dálku. Díky MakerBot Print můžete importovat nativní CAD soubory, automaticky je uspořádat během přípravy tisku, a pak je vytisknout na jedné či více tiskárnách najednou.

Pro snadný a dostupný 3D tisk je MakerBot Replicator Mini+ vybaven novou tiskovou hlavou Smart Extruder+ a všemi standardními funkcemi, jako je například kamera, připojení přes Wi-Fi nebo USB kabel.

 

 

 

  • Technologie 3D tisku vrstvení taveného plastu (FDM)
  • výška vrstvy 0,1 mm
  • Max. velikost výtisku 101 × 126 × 126 mm (Š/H/V)
  • Cena v CZK 33 050Kč bez DPH (1 299 EUR)