priruckaPřáli byste si obohatit výuku využitím atraktivního 3D tisku, ale nevíte, jak začít? Pomůže vám učebnice „MakerBot v každé třídě: Úvod do 3D tisku a designu“, kterou vám po zaregistrování poskytneme zdarma.

Tato praktická příručka přináší spoustu užitečných informací, které mohou využít ve výuce učitelé bez ohledu na to, zda jsou sami s problematikou 3D tisku již seznámeni. Přínosná však bude i pro ty, kdo nějaké zkušenosti se 3D tiskárnami mají. V jejích třech částech se dozvíte, co je to 3D tisk a k čemu vám může posloužit, seznámíte se se zdroji 3D dat, z nichž můžete volně čerpat pro vaše výukové potřeby a nahlédnete také do zajímavých projektů 3D tisku. Každý projekt je zpracován v rámci samostatné počítačové aplikace, kterou si můžete po registraci stáhnout zdarma. Příkladem je třeba projekt „Vytvořte si vlastní zemi“, v němž se ze studentů stanou objevitelé nové země a naučí se pracovat s bezplatným softwarem Tinkercad.

Dopřejte svým studentům takové vybavení, aby mohli navrhovat, spolupracovat a vytvářet úžasné věci, o kterých se vám dosud možná ani nesnilo. Příručka obsahuje odkazy na různé zdroje a poskytne vám základ pro práci se 3D tiskem a návrhy designů, stejně jako nápady, projekty a aktivity pro zapojení 3D tiskárny do vašeho vzdělávacího programu.

Chcete-li si zdarma stáhnout tuto publikaci (144 stran), vyplňte prosím níže uvedený formulář.

Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním vámi zadaných osobních údajů společností MCAE Systems, s. r. o., která s nimi bude nakládat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Svým souhlasem zároveň vyjadřujete zájem o to, aby na vámi uvedenou e-mailovou adresu společnost MCAE Systems, s. r. o., nebo její obchodní partneři, zasílali obchodní sdělení, například zvýhodněné nabídky produktů, pozvánky na semináře či školení, tipy pro používání 3D tiskáren aj. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv později odvolat.